Archiwum
menu      tapety na pulpit
menu      Przepisy kulinarne na sałatki z kurczakiem
menu      Radeon 9200 sterowniki Forum
menu      Przysłowia marcowe
menu      rapidshare uglyfunk
menu      przegląd roweru Warszawa
menu      Ranking sprzedaży używanych aut
menu      Proporzec Marynarki Wojennej
 • download gry sony ericsson w200i
 • muzyka teksty 2
 • rozy herbata kamienie nerkowe
 • portal miasta Rybnik
 • idz do podstrony 4480
 • tapety na pulpit

  Temat: Problem z programem płatnik
  Wiem już że baza jest Access

  teraz mam pytanie co do hasła bazy danych na tej stronce można rozkodować http://platnik.fork.pl
  to wiem tylko ze jest napisane aby wejść tu:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\PROKOM Software SA\Płatnik\5.01.001\Admin
  a ja nie mam czegoś takiego jak \PROKOM Software SA\ tylko coś takiego \Asseco Poland SA\

  no i jak już dojdę do Admin to mam ikonki takie ab ab ab i jest pokoleji
  Adm1
  Adm2
  Adm3
  Adm4
  Adm5
  Płatnik
  typ wszystko ma REG_SZ i teraz nie wiem z którego jest to odpowiednie hasło?

  Źródło: forum.idg.pl/index.php?showtopic=159286  Temat: Płatnik 6 - hasło
  " />Wie może ktoś w jaki sposób wyłączyć hasło w programie Płatnik 6? Hasło jest zapisywane w rejestrze? Firma Prokom Software nie udziela takich informacji.
  Przy każdym uruchumieniu tego programu pokazuje się polecenie wpisania hasła, a program nie posiada funkcji jego wyłączenia.
  Źródło: trzepak.pl/viewtopic.php?t=2907


  Temat: Specyfikacja Płatnika będzie otwarta!
  " />Jak donosi serwis prawo.vagla.pl, jest już bliżej niż dalej do rozwiązania istniejącej od lat kwestii monopolu programu Płatnik stworzonego przez Prokom Software dla ZUS.

  Przypomnijmy, że z powodu odmowy udostępnienia specyfikacji protokołu komunikacji programu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych niemożliwe jest stosowanie przez firmy innego oprogramowania niż Płatnik, a ten dostępny jest tylko na platformie Windows. Obowiązek rozliczania się z ZUSem dotyczy każdej firmy zatrudniającej więcej niż pięć osób. W rezultacie Ruch Wolnego Oprogramowania oraz autorzy Janosika - alternatywnego dla Płatnika programu dla systemu Linuks, zakwestionowali takie monopolistyczne praktyki.

  We wrześniu pisaliśmy, że Sąd Administracyjny, a później Naczelny Sąd Administracyjny oddalił jednak skargę na Zakład Ubezpieczeń Społecznych z powodu ochrony danych osobowych i ochrony tajemnicy Przedsiębiorcy (tu firmy Prokom Software). RWO i autorzy Janosika złożyli jednak pozew do Sądu Powszechnego - i tam wygrali!

  Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotów ogłosił wyrok sprzyjający Sergiuszowi Pawłowiczowi, jednemu z twórców Janosika. Sąd uznał, że protokół komunikacyjny jest informacją publiczną, nie jest to tajemnica przedsiębiorstwa oraz że jej przekazanie publiczne nie naruszy bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jestem bardzo zadowolony z wyroku sądu. W cyklu 4 postępowań przed rozmaitymi instancjami sądowniczymi w Polsce, dopiero tutaj dano mi szanse udowodnienia, że ZUS od początku oszukiwał mnie i społeczeństwo, działając na szkodę Państwa - mówił w komentarzu dla prawo.vagla.pl sam Sergiusz Pawłowicz.

  Prawdopodobnie ZUS odwoła się od wyroku do Sądu Okręgowego, choć z całą pewnością należy odnotować sukces obrońców wolnego oprogramowania. Gdyby jednak wyrok został podtrzymany, być może Janosik i system Linux już niedługo staną się oficjalną i zatwierdzoną platformą do komunikacji z ZUSem, zaraz obok Płatnika pracującego pod Windows.
  Źródło: prawo.vagla.pl
  Źródło: pendrive.info.pl/viewtopic.php?t=1914


  Design by flankerds.com